Naše společnosti

Jako jedni z mála prodejců uhlí máme vše uskladněné pod přístřešky a tak je naše uhlí vždy dokonale suché. V areálu se také nachází sklady štěrku, písku a kamení. Celou nabídku a více informací najdete na webu naší divize Gemix.

Více než 2000 metrů čtverečních slouží pro zpracování a uskladnění palivového dřeva a pelet. Máme moderní plně automatickou balící linku a stovky kubíku kvalitního dřeva skladem za velmi příznivé ceny.

Kvalitní ruční myčka pro automobily a motorky přímo před vjezdem do našeho areálu. Myčka nabízí kvalitní chemii k účinnému umytí vozu, zároveň i doplňkové služby jako vysavač, vzduch pro pneumatiky, tepovač koberců, dezinfekci na přilby pro motorkáře a mnoho dalšího.

TOMPRES CZ

Nabízíme pronájem výškových plošin, vybavení pro stavbu a různé druhy autodopravy. Disponujeme vlastním potřebným vybavením pro uspokojení jakkoliv náročného zákazníka.

tompres-plosiny-autodoprava

Naše realitní kancelář spravuje většinu komerčních prostor k pronájmu v rámci našeho areálu. V případě zájmu o více informací, ceny nebo rovnou prostory k pronájmu nás neváhejte kontaktovat.