Firmy v areálu

Showroom Dirtbikes.cz

U vjezdu do areálu se nachází velký showroom prodejce motorek, skútrů Dirtbikes. Najdete zde stroje značek Kawasaki, CFMOTO, Royal Enfield, Jawa, VOGE, Vespa, Piaggio, Aprilia, Peugeot, Benelli a další, včetně velkého množství příslušenství pro jezdce i stroje.

Prodejna Balistas.cz

Špička v oboru Balistas má své sklady u nás v areálu a nedávno otevřeli také krásnou prodejnu přímo u vjezdu do areálu. Najdete zde pestrý výběr vzduchovek, nožů, kuší, luků, kempingového vybavení a mnoho dalšího.

CurePink distribuce s.r.o.

Společnost Curepink distribuce nabízí velmi širokou nabídku licenčního dárkového, upomínkového a sběratelského zboží a suvenýrů, módního zboží a triček, módních doplňků a galanterie. Je také prodejce interiérových a kuchyňských doplňků, keramiky a skla, sportovního vybavení, papírenského a školního zboží, plakátů nebo kalendářů.

Poolmont Bazény

Rodinná firma s dlouholetou tradicí, zaměřující se na výběr a výstavbu nového bazénu, rekonstrukci stávajícího bazénu, výběru příslušenství a náhradních dílů, nebo servisu na vašem stávajícím bazénu. Kromě bazénů poskytují nabídku saun, vířivé vany a zastřešení. V nabídce naleznete také příslušenství společnosti KÄRCHER, jejíž zařízení můžete zakoupit, ale také servisovat.

K&K Maschinenbau s.r.o.

Společnost K&K Maschinenbau s.r.o. se zaměřuje na pálení laserových výpalků z plechu. Provádí také jejich ohýbání, úkosování a vrtání závitů. Dále nabízí návrh, prodej a instalaci i servis dopravních linek se speciálním zaměřením na vertikální dopravu. 

Babymall.cz

Na prodejně Babymall.cz nakoupíte vše potřebné pro vaše dítě. Ať už se jedná o výbavu do školy, zahradní či vnitřní hračky, autosedačky, kočárky a nebo dětské oblečení. 

Koupelny JaS s.r.o.

Společnost Koupelny JaS s.r.o. se zaměřuje na keramické obklady a dlažby, koupelnové vybavení (vany, vaničky, sprchové kouty, koupelnový nábytek, umyvadla, záchody). Vše pro standardní i luxusní koupelny.

SLAVÍK - Technické plasty s.r.o.

Společnost SLAVÍK – Technické plasty s.r.o se specializuje na obrábění dílů z vysokoteplotních, konstrukčních a standardních termoplastů, svařované výrobky z termoplastů a prodej plastových polotovarů. Je také OEM výrobce dílů pro stroje, zařízení a technologie.

Abistore sport, s.r.o.

Společnost zabývající se velkoobchodním prodejem sportovního a fitness vybavení. Nabízený sortiment dokáže pokrýt vaše individuální potřeby ať už hledáte cokoliv pro rozšíření domácí posilovny a nebo zastupujete profesionální fitness centrum.

TECHFORCUT s.r.o.

Společnost TECHFORCUT s.r.o. je založena na více než  30leté zkušenosti v oblasti autogenní a plazmové řezací technologie. Vyrábí a dodává spolehlivé stroje pro řezací technologie.

BigLemon.cz

Společnost BigLemon je specialista na dětský nábytek. V nabídce BigLemon najdete dětské postele a postýlky, matrace, rostoucí nábytek, dětské stoly, židličky a stolečky, ohrádky, dekorace do dětského pokojíčku a moho dalšího.

FROS ZPS s.r.o.

Společnost FROS ZPS s.r.o. je výrobce a velkoobchodní prodej s nabídkou pracovních oděvů a drogerie. Nabízí také široký výběr ochranných pracovních pomůcek.

Sappex Trade s.r.o.

Společnost Sappex Trade poskytuje ty nejlepší plastová okna od vybraných dodavatelů a nejen plastová okna, ale také hliníková okna, eurookna, doplňky a také vchodové dveře. Díky zkušenostmi již od roku 1999 se řadí mezi opravdové profesionály ve svém oboru.