Naše společnosti

Jako jedni z mála prodejců uhlí máme vše uskladněné pod přístřešky a tak je naše uhlí vždy dokonale suché. V areálu se také nachází sklady štěrku, písku a kamení. Celou nabídku a více informací najdete na webu naší divize Gemix.

Více než 2000 metrů čtverečních slouží pro zpracování a uskladnění palivového dřeva a pelet. Máme moderní plně automatickou balící linku a stovky kubíku kvalitního dřeva skladem za velmi příznivé ceny.

V našem areálu najdete také specializovanou prodejnu HYDRAS, kde se zabýváme výrobou a prodejem hydraulických hadic a dalších prvků. Přímo v prodejně jsou k dostání již hotové hadice a různé spojovací a těsnící materiály.

Tompres pronájem plošin a lešení

Nabízíme pronájem výškových plošin, vybavení pro stavbu a různé druhy autodopravy. Disponujeme vlastním potřebným vybavením pro uspokojení jakkoliv náročného zákazníka.

Tompres Reality

Naše realitní kancelář spravuje většinu komerčních prostor k pronájmu v rámci našeho areálu. V případě zájmu o více informací, ceny nebo rovnou prostory k pronájmu nás neváhejte kontaktovat.